Wdrażanie systemu

Dbałość o ekologię, oszczędność budżetu, większe bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców – wystarczy kilka kroków aby stały się nieodłącznym elementem każdego miasta.

<treści zobrazowane za pomocą infografik: każdy krok opatrzony jest grafiką>

1. Kontakt
W zakładce „Kontakt” znajdują się numery telefonów oraz adresy e-mail przedstawicieli firmy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące inteligentnego systemu oświetlenia Luxim. Kolejną możliwością jest skorzystanie z formularza kontaktowego, znajdującego się na dole strony.

2. Omówienie szczegółów
Koncepcja inteligentnych systemów, które odpowiadają na potrzeby wszystkich mieszkańców miast dopiero rozwija się w Polsce. Brak materiałów w języku polskim oraz mała znajomość tematyki Smart Lighting powoduje, że współpraca z Luxim powinna rozpocząć się od zgłębienia tematu. Podczas rozmowy z przedstawicielem Luxim, sposób działania systemu zostanie szczegółowo zaprezentowany, co pozwoli na rozwianie wszelkich wątpliwości.

3. Indywidualna propozycja
Choć sposób działania każdego systemu tworzonego przez Luxim jest jednakowy, należy odpowiednio dostosować projekt do danego obszaru. Na podstawie rozmowy z zainteresowanym, przedstawiciel Luxim przygotuje indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb danego miasta oraz oczekiwań jego władz. Dzięki analizie stanu obecnego możliwe będzie określenie możliwości systemu w danym mieście.

4. Instalacja systemu
Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dotyczących systemu zostanie on zainstalowany w mieście. Urządzenia dostarczone przez Luxim będą bazować na obecnie istniejącym systemie oświetlenia. Staną się one jego uzupełnieniem, pozwalającym na oszczędne i ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Dostarczenie wszystkich urządzeń oraz ich montaż to usługa świadczona przez Luxim w ramach realizacji zamówienia. Pozwala to na szybkość działania oraz nie powoduje większych wydatków na dodatkowy sprzęt oraz ekipy montujące.

5. Zarządzanie systemem
Po zakończeniu montażu wszystkich urządzeń stworzona zostanie centrala pozwalająca na zarządzanie systemem inteligentnego oświetlenia. Dzięki niej możliwe będzie otrzymywanie aktualnych informacji o natężeniu światła i ruchu, warunkach atmosferycznych oraz ilości zużywanej energii, a nawet o wszystkich usterkach. System ten będzie obsługiwany przez odpowiednio przeszkoloną do tego celu osobę, wskazaną przez klienta //// System ten będzie obsługiwany przez Luxim. Klient otrzyma regularne raporty z działania systemu Luxim oraz systemu miejskiego oświetlenia.

6. Obsługa bieżąca
Po zainstalowaniu systemu, Luxim jest odpowiedzialny za jego obsługę oraz konserwację. Wszystkie urządzenia będą na bieżąco modernizowane, dzięki czemu oszczędność kosztów będzie jeszcze większa a system stanie się maksymalnie dostosowany do oczekiwań i potrzeb. Natomiast dzięki stałemu monitoringowi sieci wszystkie usterki będą na bieżąco usuwane. Usuwanie wszelkich awarii to usługa świadczona przez Luxim w ramach realizacji zamówienia.