Luxim

Więcej innowacji, więcej korzyści, więcej światła – Luxim.

Inteligentnymi systemami wspierającymi zarządzanie ośrodkami miejskimi zajmujemy się od prawie/ponad dziesięciu lat. Realizowane przez nas projekty od początku pozwalały na podniesienie jakości życia mieszkańców. Natomiast samorządom pomagały stać się jednostkami innowacyjnymi, będącymi wzorem na tle innych miast.

Doświadczenie Luxim oparte jest na wieloletniej współpracy z jednostkami samorządowymi oraz klientami komercyjnymi. Zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy. Międzynarodowe środowisko, w którym pracujemy, pozwala na stałe poszerzanie wiedzy. Dzięki temu, możemy poszczycić się znajomością najaktualniejszych wiadomości z rynku inteligentnych urządzeń.

Wieloletnia działalność Luxim zaowocowała realizacją kilkunastu wysokobudżetowych projektów. Pierwsze z nich zrealizowane zostały w Wielkiej Brytanii, gdzie lokalne władze pozostają otwarte na innowacje oraz szukają rozwiązań, które są przede wszystkim ekonomiczne i ekologiczne. W Polsce nowoczesne systemy zarządzania energią dopiero się rozwijają. Dlatego tak ważne jest aby w temacie inteligentnego systemu oświetlenia zaufać firmie posiadającej odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Realizacje Luxim »